Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

SEVDİKLERİNİZE ÖZEL BİR ARMAĞAN

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier
Stok Kodu : AS4565
2.250,00 TL


Japonya kökenli uluslararası bir marka olan ve farklı elektronik ürün kategorilerinde hizmet veren Casio, özellikle her ihtiyaca ve kimliğe uygun model saatleri ile dikkat çekiyor. Marka, özellikle hesap makineleri, saatleri ve müzik sistemleri ile ön plana çıkıyor. Özellikle kol saati alanında kalite, tasarım, donanım ve işlevsellik noktasında göz dolduran saatler üreten Casio, spor saat modelleri ile her kesime hitap ediyor. Özellikle spor saat kullanımlarında müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği özellikleri bir araya getirmeyi ilke edinen teknoloji devi, en çok tercih edilen markalar arasındaki yerini uzun yıllardır koruyor.


Tokyo merkezli bir elektronik üreticisi olan Casio'nun saat üretim serüveni, markanın 1974 yılında elektronik alanındaki deneyimlerini saat sektörüne aktarmaya karar vermesiyle başlıyor. Zaman içerisinde kalite standartlarını istikrarlı bir biçimde koruyarak devam eden marka, her ürün için ayrı ayrı kontrol süreçleri oluşturarak kaliteli saat algısını dünyanın dört bir yanında oturtmayı başarıyor. Değişen şartlara ve tasarım algılarına göre ürünlerini yenilemeyi ve geliştirmeyi başaran Casio, değişimi geniş bir ürün gamı sunarak yansıtıyor.


Yaratıcı, şık ve güçlü
Casio markasına ait ürünlerden biri olan Casio F-91W-1DG erkek kol saati, genellikle askerin tercihi olarak ön plana çıkıyor. Asker saati olarak da bilinen model, siyah renkte, gri kadranlı ve köşeli kare formatta. 1990'lı yıllarda gençliğin favorisi olan geleneksel Casio marka saat tasarımını yansıtan Casio asker saati, 30 metre su dayanıklılığına sahip. Yağmur, su sıçramaları ve hafif su temaslarına karşı maksimum dayanıklılığa sahip olan saat; yüzme, dalma ve duş almaya uygun olmasa da günlük kullanım ihtiyacını karşılayabilecek niteliklere sahip. Spor saatte, askerlerin ihtiyacı olabilecek alarm, kronometre ve takvim özellikleri de yer alıyor. 21 gram ağırlığı ile kolda rahat bir kullanım sunan Casio F-91W-1DG ile satışa sunuluyor.


Casio saat, en dikkat çekici özelliği olarak, çok uzun yıllar boyunca dayanıklılık sağlaması ve kullanılabilmesi ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Casio saatin uzun yıllar boyunca aynı stabil çalışma performansını gösterebilmesinin altında, markanın teknolojiyi kendisinin üretmesi yatıyor. Casio kendi geliştirdiği bir radyo kontrol sistemi ile saatin doğruluğunu test ediyor. Özellikle otomatik bir çalışma prensibine sahip olan Casio asker saati gibi modeller, dünya ekseninden takip edilen bir sistemle üretiliyor. Bu sistem sayesinde saatin hızlı ya da yavaş gitmesi türünde sorunların yaşanması engelleniyor. Donanımsal olarak da en yüksek kaliteli malzemelerin tercih edildiği Casio saatler; yüksekten düşme, darbe alma gibi durumlarda dahi bozulmayan mekanizması ile güvenilirlik sunuyor.


Askerler için ideal kullanım
Casio F-91W-1DG model spor saatin asker saati olarak kullanılmasının kaynağını, askerlerin içinde bulunabileceği birbirinden zıt şartlara karşın yüksek dayanıklılık göstermesi oluşturuyor. Farklı iklim şartlarında dahi aynı performansta çalışmasını sürdüren saatin çok sıcak, çok soğuk, nemli ya da yağışlı ortamlarda kullanılmasında sorun oluşmuyor. Siyah rengi ile farklı renk tonlarındaki kıyafetlere şık bir bütünleyici etkisi oluşturan saat, asker üniformaları ile de en iyi kombine seçenekleri sunuyor. Saat, modasını yitirmeyen şık ve pratik tasarımı ile sadece askerler için değil günlük hayattaki kullanımlar için de oldukça ideal.


Spor kıyafetleri tercih edenler için uyumlu bir seçenek olan Casio saat, spor antremanları için de rahatlıkla kullanılabiliyor. Spor bir saat olmasından dolayı model hem gençler hem de yetişkinler için tercih edilebiliyor. Geniş bir kullanım alanı sunan Casio saat, sunduğu kalite, donanım ve performans özelliklerine karşın her bütçeye uygun nitelikte bir fiyat skalası ile de Casio saat severlerden tam puan alıyor.

 

AlarmVar
CamMineral
CinsiyetErkek
Çalışma TipiPilli (Quartz)
IşıkVar
Kadran RengiGri
Kasa Çapı33,2 mm
Kasa MalzemesiPlastik
Kasa RengiSiyah
Kasa TipiKöşeli
Kordon RengiSiyah
KordonSilikon
KronometreVar
Su Geçirmezlik30 m
TakvimVar
Diğer
Garanti Süresi (Ay)24
Yurt Dışı SatışYok
AlarmVar
CamMineral
Çalışma TipiPilli (Quartz)
IşıkVar
Kadran RengiGri
Kasa Çapı33,2 mm
Gönderiliyor

KVKK Sözleşmesi

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım